Pavel Tišnovský vystudoval VUT FIT a v současné době pracuje ve společnosti Red Hat, kde vyvíjí nástroje pro Customer Content Services. Používá převážně programovací jazyky Lua a Clojure, v odůvodněných případech i Javu, Python, BASH či ANSI C.
Ondřej Caletka vystudoval elektrotechnickou fakultu ČVUT, obor Telekomunikační technika a v současné době pracuje ve sdružení CESNET, provozujícím národní síť vědy a výzkumu.
Po studiu ZČU FAV začal působit v Laboratořích CZ.NIC, výzkumném a vývojovém oddělení správce české národní domény, sdružení CZ.NIC. Po práci na menších projektech se stal prvním členem vývojového týmu projektu Turris a v současné chvíli tento projekt vede.
Pracuje jako vývojář webových aplikací a administrátor linuxových serverů. Vystudoval aplikovanou informatiku v době, kdy se tak ještě ani nejmenovala. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již téměř dvě desetiletí.
Jakub Jelen je linuxový a open-source nadšenec, studuje FIT VUT v Brně a pracuje v Red Hatu. Momentálně se primárně zajímá o kryptografii a bezpečnost počítačových systémů, ale není mu cizí ani správa linuxového systému, webové technologie nebo mobilní aplikace.
Tomáš Hála vystudoval výpočetní techniku na FEL ČVUT, pracuje jako Linux Teamleader v hostingové společnosti ACTIVE 24 a je zakládajícím členem bezpečnostního týmu ACTIVE24-CSIRT.
Tomáš Chvátal je teamlead v SUSE pracující na balíčkování openSUSE a SLE. Zároveň je vývojářem Gentoo a velice rád rozbíjí všechno, co se mu dostane pod ruce.
Působí na FIT ČVUT, kde se zabývá GNU/Linuxem, webem a multimédii. Ve volném čase rád fotografuje.
Je šéfredaktorem serveru Root.cz, členem spolku vpsFree.cz a hlavně už strašně dlouho linuxákem. Má rád nové technologie, které dávají smysl a staré technologie, které fungují dobře a jednoduše.
Je specialistou na Linux technologie a sítě, Od roku 2007 působí v Enlogit jako IT konzultant a od roku 2010 je technický team leader. Mezi jeho silné stránky patří například vysoká dostupnost systémů a virtualizace, ale je schopen efektivně vyřešit jakýkoli technický problém ve svém oboru. Je certifikovaný RHCE.
Nezávislý konzultant v oblasti Internetu, telekomunikací, videa ve velmi vysoké kvalitě a komercionalizace technologických výsledků výzkumu a vývoje. Celkem úspěšně se pohybuje na rozhraní akademické a komerční sféry.
Pracuje na Slezské univerzitě v Opavě jako správce sítě a učitel a v CESNETu jako člen multimediálního týmu. Je vývojářem Beesipu a velkým fandou monitorovacího systému Zabbix.
Je členem bezpečnostního týmu CESNET-CERTS, kde se snaží dostat správné informace o bezpečnostních událostech včas na správné místo. Byl také jedním ze zakládajících členů CSIRT.CZ. V Linuxu se vrtá už dvě dekády, má rád Python, otevřenost a Exupéryho.
Linux admin na volné noze. Zabývá se primárně automatizací serverů, kontejnerovou virtualizací a ZFS.
Nájemný správce serverů od Brna a příležitostný pythonista. Nemůže se rozhodnout, jestli je víc Dev nebo Ops a tak se snaží najít zlatý grál DevOps. Pro společnost Inuits působí jako open-source konzultant (ať už to znamená cokoliv).
Vystudoval obor kybernetika a robotika na ČVUT FEL, kde v současné době učí a pracuje na projektech využívajících Linux a další procesorové technologie. Paralelně se zabývá návrhem firmware a elektroniky laboratorních a medicínských přístrojů a přesného servořízení ve firmě PiKRON.
Pracuje na projektu Foreman a produktu Red Hat Satellite 6, kde se věnuje především bare-metal provisioningu.
Vystudoval webové inženýrství na ČVUT FIT. Pracuje jako vývovojář webových aplikací a e-commerce řešení, spolupracuje se sdružením CESNET na vývoji konfiguračního nástroje NetopeerGUI. Nejvíc ho baví webový frontend, při jehož vývoji se snaží aplikovat návrhy a postupy známé z vývoje backendu.
Vystudoval informatiku na matfyzu, nyní pracuje v SUSE Labs jako vývojář linuxového kernelu se zaměřením na memory management. Zároveň je od roku 2006 vývojářem Gentoo Linuxu.
Mladý systémový inženýr a administrátor z Prahy. Má inženýrský titul z ČVUT FIT a ve svém volném čase předává zkušenosti dál. Odvážně se snaží jít tam, kam ještě nikdo nevkročil a věří v čistou sílu open source.
Michal Strnad vystudoval softwarové inženýrství na FEL ČVUT. V současnosti pracuje ve sdružení CESNET, provozujícím národní síť vědy a výzkumu.
Po skoro devíti letech opustil společnost Microsoft, kde pracoval jako Technical Evangelist a zakotvil v klidnějších vodách farmaceutické společnosti MSD, kde má na starost infrastrukturu v Amazon Web Services. Ve volných chvílích se věnuje mikrokontrolérům, 3D tisku nebo přednášením o Arduino.
Adam Hořčica vystudoval softwarové inženýrství na FEL ČVUT. V současnosti pracuje jako konzultant ve firmě Profinit. Zabývá se hlavně vývojem webových aplikací. Je členem klubu Silicon Hill SU ČVUT, kde spoluzakládal elektronickou laboratoř - hackerspace MacGyver.
Je dlouholetým a hlavně spokojeným uživatelem GNU/Linuxu. Od roku 2013 se aktivně věnuje popularizaci aditivní výroby – je hlavním organizátorem výstavy a konference 3Dexpo. Ve zbývajícím volném čase se věnuje konstrukci vlastní 3D tiskárny.
Podniká v oblasti vývoje softwaru a tvorby webu. Studuje na FIT ČVUT a ve volném čase rád chodí po keškách.